Rock solid club je program pro teenagery, kteří mají rádi crazy hry, diskuzní témata, hudbu a přátelství. Setkání jsou věnované palčivým problémům mladých lidí: image, přátelé, rodiče, smysl života atd… Program je interaktivní a velice bohatý.

Naší hlavní motivací je oslovit mladé, kteří neví, co se svým životem. Spousta mladých lidí se denně zamýšlí nad životními otázkami a my jim nabízíme odpovědi. Vlastně nejen to…nabízíme jim změnu, jinou cestu a jistotu do budoucnosti. Toto vše nedokážeme my, lidé, ale Bůh, který jediný může měnit životy, myšlení i srdce. Toužíme po tom, aby byli mladí lidé závislí na Bohu a ne na tom, co jim nabízí dnešní doba.

Pracujeme pod záštitou Mládeže pro Krista a taky Církve Bratrské ve Vysokém Mýtě.

MpK

Mládež pro Krista je nezisková misijní organizace. Podporujeme smysluplné využití času mládeže ve věku 13-20 let. Toužíme, aby každý člověk v našem národě poznal Ježíše Krista. Naším cílem je ekumenická spolupráce v rámci církví v ČR. Jsme součástí celosvětové organizace Youth for Christ.

Pokud chcete vědět víc, klikněte na www.mpkc.cz  

Jsme lidi, kteří žasnou nad tím jak je Bůh skvělý a společně se s ním učí se žít. Chodí mezi nás věřící i ti, kteří hledají něco skutečného.

Pokud chcete vědět více:www.cbvm.cz