Náš tým

Přemek Pýter

Provozovatel a vedoucí:

Žiju život naplno. Můj snem je vlastnit knihovnu, kde by byly všechny knihy světa a mít spoustu času na jejich čtení. Mám manželku a syna Tádu (zatím nejmladší člen Rock Solid Klubu).

+

Honza Janko

Hlavní vedoucí

Telefon: 721621942

E-mail: honzas.janko@gmail.com

Je mi 27 let a pracuji jako učitel tělesné výchovy a matematiky na ZŠ v Hradci Králové. Pocházím z Vysokého Mýta a žiji v Chocni s manželkou Pavlou a 2 dětmi Jonášem a Klárou.

+

Míša Slavíková

Jsem nejstarší vedoucí. Bydlím ve Vysokém Mýtě, pracuju doma u PC a spolu s manželem holdujume rekreačnímu sportu.

+

Réňa Gorniaková

Neskutečně ráda sním...tím největším snem je, že budu bydlet na Aljašce ve srubu, poblíž nějakého jezera a živit se rybami (které nejím) :D. Jsem celkem "švihloun", ale i přesto si uvědomuju, že život je až příliš vzácný na to, abych ho jen tak promarnila - mám totiž jen jednu šanci, která se nebude opakovat. A tak toužím po tom, aby i človíčci okolo, poznali hodnotu jejich života a taky Boží plán s ním. ;)

+

David "Dave" Lachman

Ahoj! Jsem mladý, krásný a šikovný… teda chtěl jsem říct: Je mi 24 let, bydlím ve Vysokém Mýtě a v současné době studuji na univerzitě v Hradci Králové (asi ze mě bude učitel:)). Miluji sport, historii a každého správného rocksoliďáka. A proč to dělám? David znamená „milovaný“ a jen díky Boží lásce jsem mohl poznat, jaká je hloubka tohoto slova… ale bez ohledu na to, jak se jmenujete, přál bych si, abyste mohli poznat, jak moc na vás Bohu opravdu záleží!"

+

Tom Čapek

Sem Tomáš je mi 16. Bydlím ve Sloupnici. Chodím na Střední zahradnickou a technickou školu Litomyšl
+